מערכת COL
|
יום י"ד אב ה׳תשע״ב
02.08.2012
אטרקציית הקיץ בכפר-חב"ד: דגם בית-המקדש ● תמונות
דגם בית-המקדש המוצב ב-770 זכה להתעניינות גוברת מצידם של מחנות-הקיץ ברחבי הארץ ● בין-היתר, הגיעה קבוצת ילדים מקייטנת בית-חב"ד לדוברי צרפתית בנתניה, בראשות הרב יעקב מזוז. הילדים שמעו הסברים ממנהל בית אגו"ח הרב מנחם לאטר, כתבו פ"נ, צפו בדגם המקדש והתפללו לביאת משיח בחדר הרבי לתמונות
![אטרקציית הקיץ בכפר-חב אטרקציית הקיץ בכפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/08/5c2d98fb4bab5_1546492155_news_main_gallery.jpg)
(צילומים: COL)
דגם בית-המקדש המוצב ב-770 זכה להתעניינות גוברת מצידם של מחנות-הקיץ ברחבי הארץ ● בין-היתר, הגיעה קבוצת ילדים מקייטנת בית-חב"ד לדוברי צרפתית בנתניה, בראשות הרב יעקב מזוז. הילדים שמעו הסברים ממנהל בית אגו"ח הרב מנחם לאטר, כתבו פ"נ, צפו בדגם המקדש והתפללו לביאת משיח בחדר הרבי לתמונות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות