מערכת COL
|
יום ב' סיון ה׳תשע״ב
23.05.2012
אטיאס הצהיר בביתר עלית: "נבנה כאן עוד 400 דירות"
במסגרת ביקור שערך שר הבינוי והשיכון אריאל אטיאס בעיר ביתר עילית, הוא הפתיע את ראש העיר, מאיר רובינשטיין, כאשר סיפר לו כי מתנהלים מגעים בינו לבין משרד הבטחון להרחיב את העיר ב-400 יחידות דיור נוספות לדיווח ולתמונות
![אטיאס הצהיר בביתר עלית: אטיאס הצהיר בביתר עלית:](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/05/5c2d8158e9f16_1546486104_news_main_gallery.jpg)
שר הבינוי והשיכון אריאל אטיאס ערך בשני האחרון ביקור בעיר ביתר עם אנשי המקצוע במשרדו בכדי לבחון מספר פרויקטים של המשרד במקום. את השר ליווה ראש עיריית בית"ר עלית מאיר רובינשטיין והסביר לו על ההתפתחות של העיר ועל הצרכים הנוכחיים בה.
במהלך הביקור האחרון חשף השר אטיאס כי בזמן האחרון מתקיימים מגעים בין משרדו לבין משרד הביטחון על אישור הרחבת בית"ר עלית ב-400 דירות נוספות, בנוסף למכרז האחרון.
פעילות זו מתבצעת בהתאם לביקוש הרב שקיים בקרב משפחות חרדיות צעירות רבות להתיישב בעיר ההולכת וגדלה, וכחלק מתוכניתו של השר להגדיל את היצע הקרקעות בכל איזורי הביקוש בכדי לתרום להמשך ירידת מחירי הדירות.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות