מערכת COL
|
יום כ' סיון ה׳תשע״א
22.06.2011
אחרי האסון: הקהילה הצרפתית התאחדה בבית-חב"ד ● גלריה
מאות מבני הקהילה הצרפתית בנתניה התכנסו אמש (שלישי) לעצרת התעוררות מיוחדת, לקראת ה'שבעה' לאסון הגז בעיר נתניה, בו נהרגו שלוש מתנדבות של בית-חב"ד - רבקה דוראי ע"ה, רבקה מסהיד ע"ה וסטייסי ברוק ע"ה ● העצרת נערכה בבית-חב"ד בניהולו של השליח הרב יעקב מזוז ● במשך שעה ארוכה נשא הרב מזוז דברי חיזוק ועידוד כשבסיום הדברים הכריז על כתיבת ספר-תורה לעילוי-נשמת הבנות שנהרגו בעת חלוקת נרות שבת ● צלם COL השתתף בעצרת החיזוק ותיעד לגלריית תמונות
![אחרי האסון: הקהילה הצרפתית התאחדה בבית-חב אחרי האסון: הקהילה הצרפתית התאחדה בבית-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2011/06/5c2d22bc54207_1546461884_news_main_gallery.jpg)
(צילום בלעדי: שמוליק סופר, COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות