מערכת COL
|
יום י"א תמוז ה׳תשע״ב
01.07.2012
350 שלוחים בכינוס השנתי של שלוחי 'חב"ד בקמפוס'
בכינוס השנתי של שלוחי 'חב"ד בקמפוס' השתתפו למעלה מ-350 שלוחים ושלוחות מכל רחבי העולם שנהנו מתוכנית נפרדת שכללה סדנאות, הרצאות, שיעורים והתוועדויות בעוד למעלה מ-400 ילדים מכל הגילאים נהנים מפעילות כיפית בדי קעמפ. הכנס שנפתח ביום שני האחרון נערך במלון 'הילטון' שבסטמפורד, קונטיקט, בעזרתם והנחייתם של 80 מתנדבים ואנשי צוות לגלריית תמונות
![350 שלוחים בכינוס השנתי של שלוחי 'חב 350 שלוחים בכינוס השנתי של שלוחי 'חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/07/5c2d8dce57306_1546489294_news_main_gallery.jpg)
צילום: בנצי ששון
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות