מערכת COL
|
יום ד' אלול ה׳תשע״ו
07.09.2016
תנופת התפתחות ב'חב"ד לנוער'': 3 שלוחים חדשים
אמש (שלישי) התכנסו השלוחים בארץ הקודש הממקדים את פעילותם עם בני הנוער, בתכנית עבודה מובנית ומסודרת, במסגרת 'חב"ד לנוער' בצעירי חב"ד • ביום העיון, שבמרכזו עמדה תכנית העבודה לקראת השנה החדשה, השתתפו תריסר שלוחים, מתוכם שלושה שלוחים שהצטרפו בחודש האחרון לפרוייקט • בהתוועדות שחתמה את היום הגדוש, יחד עם הרב משה שילת והרב מענדי קנייבסקי, מנהלי הפרוייקט, קיבלו בברכה את השלוחים החדשים: הרב יפת מדוויל השליח לנוער ברמלה, הרב חן סודר השליח לנוער בנתניה והרב שניאור לבל שליח לנוער בנס ציונה תנופת התפתחות בחב"ד לנוער
![תנופת התפתחות ב'חב תנופת התפתחות ב'חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2016/09/5c3142ea58057_1546732266_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות