מערכת COL
|
יום ב' אלול ה׳תשע״ו
05.09.2016
בפעם ה-15: שנה חדשה ב'אהלי מנחם' ביתר ● גלריה שנייה
שנת הלימודים החדשה, ה-15 במספר, נפתחה בחיידר אידיש אהלי מנחם חב"ד ביתר עילית בחגיגיות רבה ● התלמידים הנרגשים צעדו אל הכיתות, כשהחיוך על פניהם אומר יותר מכל עד כמה הם שמחים לשוב לספסל הלימודים, אל חבריהם ומלמדיהם ● הצלם מנדי הכטמן מגיש גלריית ענק לצפיה ● האזינו: לרגל חודש אלול, מקהלת החיידר בביצוע הניגון החב"די 'קול דודי'
![בפעם ה-15: שנה חדשה ב'אהלי מנחם' ביתר ● גלריה שנייה בפעם ה-15: שנה חדשה ב'אהלי מנחם' ביתר ● גלריה שנייה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2016/09/5c3141801358f_1546731904_news_main_gallery.jpg)
צילומים: מנדי הכטמן
להאזנה או הורדה - לחץ כאן
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות