מערכת COL
|
יום א' אלול ה׳תשע״ו
04.09.2016
בפעם ה-15, פותחים שנה ב'אהלי מנחם' ביתר עילית ● גלריה
שנת הלימודים ה-15 בחיידר אידיש אהלי מנחם חב"ד ביתר עילית נפתחה בחגיגיות רבה ● ילדי החמד צעדו לכיתותיהם בהתרגשות עם תיקיות מהודרות הנושאות את סמל החיידר, אותן קיבלו כבר בימי "בין הזמנים" ● גם ההורים, במיוחד בכיתות הקטנות, נצפו כשהם מלווים את ילדיהם בלב נרגש לפתיחת השנה החדשה צפו בגלריה
![בפעם ה-15, פותחים שנה ב'אהלי מנחם' ביתר עילית ● גלריה בפעם ה-15, פותחים שנה ב'אהלי מנחם' ביתר עילית ● גלריה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2016/09/5c3140ec17140_1546731756_news_main_gallery.jpg)
תמונות: נתי שוחט, פלאש 90
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות