מערכת COL
|
יום ט"ז אב ה׳תשע״ו
20.08.2016
"הרגשתי שאקבל היום ידיעה על הסתלקות אבא" ● צפו בוידאו
מרכז התקשורת החב"די - COL מתכבד להגיש כמידי שבוע את התוכנית "מוצ"ש חי" עם הרב שמואל בוטמאן מנהל 'צעירי-אגודת-חב"ד' המרכזית ● מיוחד לכ' אב: "הרגשתי שאקבל היום ידיעה על ההסתלקות של אבא" ● וגם: מה השייכות של מאמר הגמרא "עתיד הקדוש ברוך לעשות מחול לצדיקים" לסוף מסכת תענית? ● התוכנית "מוצ"ש חי" מוגשת ב-COL מעל 8 שנים ברציפות וזוכה לפופולריות רבה בקרב אלפי צופים קבועים מרחבי העולם, ביניהם שלוחים רבים מוצ"ש חי - שבוע פרשת עקב
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2016/08/5c3133cb3b78c_1546728395_news_main_gallery.jpg)
צפו בוידאו:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות