מערכת COL
|
יום ט"ו אב ה׳תשע״ו
19.08.2016
נפתחה פעילות האוגדה הצעירה של חיילי הרבי ביומיים סוערים
מיני קעמפ חיילי הרבי בכפר חב"ד נפתח בשרשרת חיול מדוקדקת בה נעמדו החיילים למסדר ראשוני בו הובהרו הכללים המסורתיים. ביום השני יצאו החיילים לפארק נחשונית כשלאחריו ישבו החיילים לפיקניק והתוועדות עם המדריכים. לחיילים מחכה תוכנית מושקעת במהלך תקופה זו האוגדה הצעירה
![נפתחה פעילות האוגדה הצעירה של חיילי הרבי ביומיים סוערים נפתחה פעילות האוגדה הצעירה של חיילי הרבי ביומיים סוערים](https://col.org.il/files/uploads/crop/2016/08/5c313380cfb01_1546728320_news_main_gallery.jpg)
צילומים - מנדי ברוד ומני אדרעי
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות