מערכת COL
|
יום ז' אב ה׳תשע״ו
11.08.2016
פרסום ראשון: בי"ד רבני חב"ד תומך בהסכם עם הצבא
לאחר שפורסם אמש על דבר ההסכם המתגבש עם הצבא, והיום הגיעו מאות בחורים ללשכת הגיוס בתל השומר כדי לחתום עליו, נוצרה סערה סביב ההסכם ● כעת, בי"ד רבני חב"ד מוציא מכתב תמיכה מפורש בהסכם: "הננו להבהיר בזאת, כי הסכם ראשי הישיבות עם נציגי צה"ל הובא בפנינו וקיבל הסכמתנו" ● ולגבי התנגדויות: "כל ההתנגדויות נגד ההסכם הם נגד הוראותיו הברורות של כ"ק אדמו"ר נשיא דורנו" למכתב המלא
![פרסום ראשון: בי פרסום ראשון: בי](https://col.org.il/files/uploads/crop/2016/08/5c312e84d792e_1546727044_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות