מערכת COL
|
יום ו' אב ה׳תשע״ו
10.08.2016
בית חב"ד בית שאן חתם השבוע 2 קייטנות קיץ
בית חב"ד בית שאן חתם השבוע 2 קייטנות בעיר שאכלסו כ250 ילדים וזכו לתשבחות מכל המגזרים בעיר. בבי"ס נועם התקיימה קייטנת חב"ד לילדי היסודי ובה השתתפו כ-150 ילדים שנהנו משבועים של מצוות חויות וטיולים, ועמדה בסיסמת "באהבת ישראל נביא את הגואל", ובגני חב"ד קייטנה נוספת לכמאה ילדי גנים במהלך חודשי החופשה בית חב"ד בית שאן
![בית חב בית חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2016/08/5c312d7426ff7_1546726772_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות