מערכת COL
|
יום י"ג תמוז ה׳תשע״ו
19.07.2016
ת"ת חב"ד נתניה: כיתה א' חגגה את מסיבת החומש ● גלריה
תלמידי כיתה א' בתלמוד תורה חב"ד בנתניה, בהנהלת הרב יגאל פרחן, חגגו את מסיבת החומש באולם המתנ"ס העירוני ● התלמידים הופיעו בפני ההורים בניצוחם של המחנך הרב מאיר מור-יוסף, והמורה הגב' חדוה בשארי ● דברי ברכה נשא רב הקהילה ויו"ר המוסדות, הרב מנחם ולפא ● לצפיה בגלריה מסיבת חומש בנתניה
![ת ת](https://col.org.il/files/uploads/crop/2016/07/5c3125c974c26_1546724809_news_main_gallery.jpg)
תמונות: ישראל קהניאל
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות