מערכת COL
|
יום ח' אייר ה׳תשע״ו
16.05.2016
חצי שעה של שקט: המנכ"לים בקבוצת פישמן גילו את הסוד
יוסי כהן מנכ"ל רשת זר פור יו, לא מספיק ללכת בשבת לבית הכנסת, אבל מצא את הדרך להכיר את היופי של הדת ● עידן נסימי, סמנכ"ל התפעול של הרשת, לא מבין כל מה שכתוב בספרים, אבל מצא את הדרך להכיר את עיקרי הרעיונות של היהדות ● המיזם שנותן מבט אחר על החיים בחברות הגדולות בישראל ● חצי שעה של שקט
![חצי שעה של שקט: המנכ חצי שעה של שקט: המנכ](https://col.org.il/files/uploads/crop/2016/05/5c3105e3a58a5_1546716643_news_main_gallery.jpg)
קבוצת פישמן
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות