מערכת COL
|
יום ז' אייר ה׳תשע״ו
15.05.2016
ההתנגדות לשידוך הוסרה לאחר התפילה באוהל ● צפו בוידאו
מרכז התקשורת החב"די - COL מתכבד להגיש כמידי שבוע את התוכנית "מוצ"ש חי" עם הרב שמואל בוטמאן מנהל 'צעירי-אגודת-חב"ד' המרכזית לקראת פרשת השבוע הקרבה - בהר ● הסיפור השבועי: ההתנגדות לשידוך הוסרה לאחר התפילה באוהל הק'... ● וגם: פנינים לקראת פרשת השבוע ● תוכנית "מוצ"ש חי" מוגשת כבר למעלה שמונה שנים ברציפות וזוכה לפופולריות רבה בקרב אלפי צופים קבועים מהעולם, ביניהם שלוחים רבים מוצ"ש חי - לקראת בהר
![ההתנגדות לשידוך הוסרה לאחר התפילה באוהל ● צפו בוידאו ההתנגדות לשידוך הוסרה לאחר התפילה באוהל ● צפו בוידאו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2016/05/5c3105642fe3b_1546716516_news_main_gallery.jpg)
(תצלום: באדיבות מכון אבנר)
צפו בוידאו
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות