מערכת COL
|
יום ב' אייר ה׳תשע״ו
10.05.2016
ביתר עילית: חגגו בר-מצווה לת' צביקי כהן ● גלריה
ביום ראשון התקיימה בביתר עילית בר המצווה של הת' צביקי כהן, בנו של מנהל חיידר אידיש 'אהלי מנחם' הרב מנחם-מנדל כהן, ונכדו של המד"א דקהילת חב"ד ביתר הרה"ג אשר לעמיל הכהן ● חסידי חב"ד, אישי ציבור ורבנים מהעיר ביתר ומחוצה לה הגיעו לאחל מזל טוב ● הצלם מנדי הכטמן מגיש גלריה חגגו בר מצווה
![ביתר עילית: חגגו בר-מצווה לת' צביקי כהן ● גלריה ביתר עילית: חגגו בר-מצווה לת' צביקי כהן ● גלריה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2016/05/5c31048ead63c_1546716302_news_main_gallery.jpg)
תמונות: מנדי הכטמן
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות