מערכת COL
|
יום י"ז אב ה׳תשע״ה
02.08.2015
בליל שישי: האחים ריזל חגגו 30 ● העיתונאים התוועדו ב-770
העיתונאים החב"דיים, האחים התאומים ר' שלומי (רדיו 'קול חי') ומענדי ריזל (מרדיו 'קול ברמה' ו'קו עיתונות דתית') חגגו את יום הולדתם ה-30 בהתוועדות עם הרב מנחם ברוד והרב י"י בוטמן ● ההתוועדות נערכה בליל שישי האחרון, ליל ט"ו באב באחד החדרים בבית אגו"ח - בית 770 שבכפר חב"ד עד אור הבוקר, בהשתתפות עיתונאים רבים מכלי התקשורת החרדיים ● בלטו בנוכחותם ראש עיריית אלעד הרב ישראל פרוש וראש עיריית פתח תקווה, מר אבישי ברוורמן האחים ריזל
![בליל שישי: האחים ריזל חגגו 30 ● העיתונאים התוועדו ב-770 בליל שישי: האחים ריזל חגגו 30 ● העיתונאים התוועדו ב-770](https://col.org.il/files/uploads/crop/2015/08/5c2f9ffa1d976_1546625018_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות