מערכת COL
|
יום י"ד אב ה׳תשע״ה
30.07.2015
סיום מסכת ב"בית מנחם" בכפר חב"ד
בבית מנחם בכפר חב"ד ממשיכים בעריכת סיומים עד חמשה עשר באב כהוראתו של הרבי בשנת תנש"א ● אמש, יום ד' י"ג אב הסיום נערך ע"י הרה"ג הרב מיכאל מויאל שיחי', שליח ורב איזור מטה יהודה, וכן שיעור מיוחד בהלכות בית הבחירה, כשהקהל הקדוש יושב לאחר מעריב לסעודת מצווה ● הסיומים מאורגנים ע"י הרה"ח יעקב מינסקי שיחי' ור' משה הורוביץ שיחי' הגבאי הרוחני לתמונות
![סיום מסכת ב סיום מסכת ב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2015/07/5c2f9eae01260_1546624686_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות