מערכת COL
|
יום י"ג אב ה׳תשע״ה
29.07.2015
חיילי הרבי: פתיחה מרשימה של אוגדת הצעירים ● גלריה
הבוקר (רביעי) נפתח רשמית מחנה הקיץ גן ישראל חיילי הרבי. בשלב ראשון התקבלו חיילי אוגדת הצעירים, (מיני קעמפ) בשעה 9:00 בבוקר. לצד עמדות קבלה מפוארים, ובר ערוך עם כיבוד. לאחר מכן עברו דרך עמדת "גארטל" "לימוד בעל פה" ועוד ● מאות הורים עקבו מקרוב אחר הפעילות ונתנו תשבחות לצוות המדריכים. מספר החיילים בשנה זו עלה משמעותית ועומד בסיום הרישום על 650 ילדים בכל מחנה הקיץ ● יו"ר כפר חב"ד ר' בנימין ליפשיץ שלח ברכה אישית לכל מאה וארבעים אנשי הצוות העמלים בתקופה זו על מחנה הקיץ. בשעה 13:30 יפתחו שערי קמפוס אור שמחה לקבלת חיילי הקעמפ. בשעה 15:00 יתקבלו התמימים מישיבת הקיץ ● COL ימשיך ויעדכן משטח מחנה הקיץ חיילי הרבי פתיחה מרשימה ● כל הדיווחים, העדכונים והגלריות מקעמפ "חיילי הרבי" >>>
![חיילי הרבי: פתיחה מרשימה של אוגדת הצעירים ● גלריה חיילי הרבי: פתיחה מרשימה של אוגדת הצעירים ● גלריה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2015/07/5c2f9db9ba92b_1546624441_news_main_gallery.jpg)
צילום: מנדי ברוד
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות