מערכת COL
|
יום כ"ו תמוז ה׳תשע״ה
13.07.2015
מגורשי הגוש הפגינו בצומת כפר-חב"ד: "אמרתם שיהיה פיתרון"
בצומת כפר-חב"ד נערכה בצהריים (שני) הפגנה סוערת של מגורשי גוש קטיף, במלאות עשר שנים לתוכנית הגירוש ● המגורשים, הפזורים במקומות שונים ברחבי הארץ, ניצלו את מיקום צומת הכפר, בו חולפים אלפי רכבים בכל שעה, בכדי להעביר את זעקתם לציבור ● הם נשאו כרזות, עליהם נכתב: "אמרתם שיהיה פיתרון לכל מתיישב, תוך שנה!!", "השקופים של עקורי גוש קטיף", עשור לגירוש - עדיין פליטים בארצנו" ● עוד תמונות מגורשי גוש קטיף
![מגורשי הגוש הפגינו בצומת כפר-חב מגורשי הגוש הפגינו בצומת כפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2015/07/5c2f978d73d52_1546622861_news_main_gallery.jpg)
הפגנת המגורשים בצומת כפר-חב"ד, היום
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות