מערכת COL
|
יום כ"ב תמוז ה׳תשע״ה
09.07.2015
מסע הלווית האדמו"ר מסערט-ויז'ניץ זצ"ל ● 28 רגעים
קהל גדול השתתף אמש בהלווית כ"ק האדמו"ר מסערט-ויז'ניץ זצוק"ל שנפטר ביום שלישי בערב לאחר אירוע לב שעבר. המסע שהחל בחיפה - עיר מגוריו, המשיך לעיר בני-ברק ● בהלוויה השתתף גם רבה של העיר, הגאון הרב משה-יהודה-לייב לנדא שליט"א ● לאחר שהאדמו"ר נטמן בבית העלמין, מונה בנו רבי יעקב הגר לממלא מקומו הלווית האדמו"ר מסערט ויז'ניץ צפו בגלריה שניה
![מסע הלווית האדמו מסע הלווית האדמו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2015/07/5c2f964bdf23b_1546622539_news_main_gallery.jpg)
(צילומים: בעריש פילמר)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות