מערכת COL
|
יום ג' אדר ה׳תשע״ה
22.02.2015
חגיגת שלג בביתר עילית ● צפו בגלריה שניה
ביום שישי ר"ח אדר, ילדי ביתר הרבו בשמחה: כמויות השלג שכיסו את העיר במעטה לבן, הוציאו ילדים ומבוגרים החוצה, מי לנסות כוחו בבניית בובת שלג מקורית, ומי בסיור בין היצירות המרהיבות ● לפניכם גלריה נוספת ומרהיבה חגיגת שלג בביתר – צפו בתמונות
![חגיגת שלג בביתר עילית ● צפו בגלריה שניה חגיגת שלג בביתר עילית ● צפו בגלריה שניה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2015/02/5c2f63095d2dc_1546609417_news_main_gallery.jpg)
חגיגת שלג בביתר. בתמונה משמאל: האמן מוטי הלר ליד יצירה מעשה ידיו, שהכין להנאת ילדי ביתר (צילומים: col, וצילום: 'brod marker')
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות