מערכת COL
|
יום ג' חשוון ה׳תשע״ה
27.10.2014
הפלאפל של פייסח ● היו ימים
לאחר פרסום הכתבה על ר' פסח שוכן וחנות הפלאפל, נמצא בארכיון שמואל בן-צבי תמונה של קיוסק הפלאפל של פסח, (משמאל) והוא מפרסם אותה לראשונה ● הקיוסק במקור היה בבעלות יהודי בשם טבק מ'תוחלת', ובמהלך השנים הפעילו אותו גם ר' מאיר פרידמן ע"ה, ויבדלח"ט ר' שלמה ליפשיץ. בצד ימין: המכולת של ויינברגר מ'תוחלת', בה היה הטלפון היחיד בכפר. מלפנים נראה תושב כפר חב"ד, על אופניו, ותושב נוסף. מזהים את הדמויות? שתפו במערכת התגובות>>>
![הפלאפל של פייסח ● היו ימים הפלאפל של פייסח ● היו ימים](https://col.org.il/files/uploads/crop/2014/10/5c2f38822452f_1546598530_news_main_gallery.jpg)
צילום: ארכיון שמואל בן-צבי
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות