מערכת COL
|
יום כ"א אב ה׳תשע״ג
28.07.2013
בקעמפ השלוחים הצעירים נפתחה "מלחמת התקשרות" ● גלריה
השלוחים הצעירים בקעמפ גן-ישראל המתקיים באולפנת 'נריה' שבדימונה ע"י צעירי אגודת חב"ד, לא ציפו לתפנית כזו במהלך סעודת השבת המיוחדת, שבסיומה הוכרז ע"י המרכזים: "רבותי, מלחמת התקשרות!" ● במוצאי השבת, נערכו ההצגות המסורתיות, כאשר כל פלוגה משתדלת להעביר את מסריהם דרך ההצגות לדיווח ולתמונות
![בקעמפ השלוחים הצעירים נפתחה בקעמפ השלוחים הצעירים נפתחה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/07/5c2e1f4ab0083_1546526538_news_main_gallery.jpg)
צילום: אלון יעקבוביץ'
השלוחים הצעירים בקעמפ גן-ישראל המתקיים באולפנת 'נריה' שבדימונה ע"י צעירי אגודת חב"ד, לא ציפו לתפנית כזו במהלך סעודת השבת המיוחדת, שבסיומה הוכרז ע"י המרכזים: "רבותי, מלחמת התקשרות!" ● במוצאי השבת, נערכו ההצגות המסורתיות, כאשר כל פלוגה משתדלת להעביר את מסריהם דרך ההצגות
לדיווח ולתמונות
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות