מערכת COL
|
יום י"ט אב ה׳תשע״ג
26.07.2013
ח"כ יעקב מרגי: "הרבי גאה במחנה הקיץ של הכפר"
"חיילי הרבי הם השלוחים של הרבי בכל מקום. אם הרבי היה היום איתנו- בטוח היה מגיע לכאן לכפר חב"ד", כך אמר ח"כ יעקב מרגי בכינוס הענק והצדעה למחנה הקיץ "חיילי הרבי' בכפר חב"ד יעקב מרגי ● כל הדיווחים, העדכונים והגלריות מקעמפ "חיילי הרבי" >>>
![ח ח](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/07/5c2e1e863c194_1546526342_news_main_gallery.jpg)
צילום: ישראל בליזובסקי
"חיילי הרבי הם השלוחים של הרבי בכל מקום. אם הרבי היה היום איתנו- בטוח היה מגיע לכאן לכפר חב"ד", כך אמר ח"כ יעקב מרגי בכינוס הענק והצדעה למחנה הקיץ "חיילי הרבי' בכפר חב"ד יעקב מרגי
●
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות