מערכת COL
|
יום כ"ה תמוז ה׳תשע״ג
03.07.2013
מחלוקות צודקות מבעירות את הבית ● עמדה שבועית
זו שעת מבחן לכל מה שלמדנו וספגנו בעניין אהבת ישראל. אין קושי לאהוב יהודי כשהכול שפיר. האתגר הוא לאהוב אותו כשהוא פוגע בך ● מאמר דעה מאת הרב מנחם ברוד המתפרסם ב"שיחת השבוע" למאמר המלא
![מחלוקות צודקות מבעירות את הבית ● עמדה שבועית מחלוקות צודקות מבעירות את הבית ● עמדה שבועית](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/07/5c2e1599a747a_1546524057_news_main_gallery.jpg)
אילוסטרציה
זו שעת מבחן לכל מה שלמדנו וספגנו בעניין אהבת ישראל. אין קושי לאהוב יהודי כשהכול שפיר. האתגר הוא לאהוב אותו כשהוא פוגע בך ● מאמר דעה מאת הרב מנחם ברוד המתפרסם ב"שיחת השבוע"
למאמר המלא
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות