מערכת COL
|
יום ו' תמוז ה׳תשע״ג
14.06.2013
נתניה ציינה את ג' תמוז בהתוועדות חסידית עם הרב גורביץ
קהל רב גדש את אולם בית-הכנסת הוותיק של חב"ד במרכז נתניה לרגל התוועדות חסידית שהתקיימה במוצאי ג' תמוז ● ראש הדוברים בהתוועדות היה המשפיע הרב מנחם מענדל גורביץ, משפיע ישיבת 'אור שמחה' בכפר חב"ד, שסחף את כל המשתתפים בדבריו המרתקים והמלהיבים על חובתנו לבטא את ההתקשרות לרבי במעשים בפועל – לימוד יומיומי בתורת החסידות, השתתפות קבועה ב'מבצעים' וקיום כל הוראותיו הקדושות של הרבי ג' תמוז
![נתניה ציינה את ג' תמוז בהתוועדות חסידית עם הרב גורביץ נתניה ציינה את ג' תמוז בהתוועדות חסידית עם הרב גורביץ](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/06/5c2e0ed2adbb2_1546522322_news_main_gallery.jpg)
קהל רב גדש את אולם בית-הכנסת הוותיק של חב"ד במרכז נתניה לרגל התוועדות חסידית שהתקיימה במוצאי ג' תמוז ● ראש הדוברים בהתוועדות היה המשפיע הרב מנחם מענדל גורביץ, משפיע ישיבת 'אור שמחה' בכפר חב"ד, שסחף את כל המשתתפים בדבריו המרתקים והמלהיבים על חובתנו לבטא את ההתקשרות לרבי במעשים בפועל – לימוד יומיומי בתורת החסידות, השתתפות קבועה ב'מבצעים' וקיום כל הוראותיו הקדושות של הרבי
ג' תמוז
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות