מערכת COL
|
יום י"ח סיון ה׳תשע״ג
27.05.2013
"אהלי מנחם" ביתר עילית: המסיבה המשולשת המסורתית
בחיידר אידיש "אהלי מנחם" ביתר עילית חגגו בסיום ימי התשלומין את המסיבה המשולשת המסורתית: סיום לימוד האותיות בכיתת הגן של הרב רפאל שחר, קבלת הסידור בכיתת המכינה של הרב שלמה לוינזון, וקבלת החומש בכיתה א' של הרב שמואל גדליה מנדלזון אהלי מנחם
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/05/5c2e081c372d1_1546520604_news_main_gallery.jpg)
בחיידר אידיש "אהלי מנחם" ביתר עילית חגגו בסיום ימי התשלומין את המסיבה המשולשת המסורתית: סיום לימוד האותיות בכיתת הגן של הרב רפאל שחר, קבלת הסידור בכיתת המכינה של הרב שלמה לוינזון, וקבלת החומש בכיתה א' של הרב שמואל גדליה מנדלזון
אהלי מנחם ![](http://www.col.org.il/files/old/files/0.62256595659_919.JPG)
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות