מערכת COL
|
יום ט"ז סיון ה׳תשע״ג
25.05.2013
תאונת דרכים בנתיבי איילון: "הרבי עצר את עוצמת המכה"
ביום רביעי בלילה חזר השליח הרב יחיאל גלוכובסקי מחתונה של מקורב, כשלפתע רכב נהוג בידי נהג שיכור הגיע מאחוריו, ובמהירות אדירה של כ-140 קמ"ש הוא נכנס בו מאחורה ● "כל החלק האחורי של האוטו התרסק אך ההתרסקות נעצרה בדיוק איפה שמתחיל המדבקה חב"ד. הרבי עצר את עוצמת המכה", הוא אומר בהתרגשות בשיחה עם COL לסיפור המלא
![תאונת דרכים בנתיבי איילון: תאונת דרכים בנתיבי איילון:](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/05/5c2e078f09049_1546520463_news_main_gallery.jpg)
ביום רביעי בלילה חזר השליח הרב יחיאל גלוכובסקי מחתונה של מקורב, כשלפתע רכב נהוג בידי נהג שיכור הגיע מאחוריו, ובמהירות אדירה של כ-140 קמ"ש הוא נכנס בו מאחורה ● "כל החלק האחורי של האוטו התרסק אך ההתרסקות נעצרה בדיוק איפה שמתחיל המדבקה חב"ד. הרבי עצר את עוצמת המכה", הוא אומר בהתרגשות בשיחה עם COL
לסיפור המלא ![](http://www.col.org.il/files/old/files/0.62256595659_919.JPG)
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות