מערכת COL
|
יום ט"ו סיון ה׳תשע״ג
24.05.2013
ביתר עילית: האדמו"ר מנדבורנה קבע מזוזה בחנות החב"דית
השבוע נפתחה בביתר חנות התקשורת "היימישע סלולר" בניהולו של הת' מרדכי מרקוביץ'. אירוע הפתיחה החל בקביעת המזוזה ע"י כ"ק אדמו"ר שליט"א מנדבורנה ביתר עילית, ולאחר קביעת המזוזה כ"ק אדמו"ר חילק לחיים לנוכחים ובירך בהצלחה מרובה. בפתיחה החגיגית לקחו חלק הרב חיים מילר מאנשי ירושלים, הרב יצחק ציטרון מנהל בית חב"ד מטה יהודה, הרב נח וייספיש מעיריית ירושלים ועשרות חסידים ביתר עילית
![ביתר עילית: האדמו ביתר עילית: האדמו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/05/5c2e0746e451f_1546520390_news_main_gallery.jpg)
השבוע נפתחה בביתר חנות התקשורת "היימישע סלולר" בניהולו של הת' מרדכי מרקוביץ'. אירוע הפתיחה החל בקביעת המזוזה ע"י כ"ק אדמו"ר שליט"א מנדבורנה ביתר עילית, ולאחר קביעת המזוזה כ"ק אדמו"ר חילק לחיים לנוכחים ובירך בהצלחה מרובה. בפתיחה החגיגית לקחו חלק הרב חיים מילר מאנשי ירושלים, הרב יצחק ציטרון מנהל בית חב"ד מטה יהודה, הרב נח וייספיש מעיריית ירושלים ועשרות חסידים
ביתר עילית
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות