מערכת COL
|
יום כ"ח אייר ה׳תשע״ג
08.05.2013
היום שבו התאחדנו באמת ● עמדה שבועית
אתה יהודי לא בגלל מה שאתה מאמין, חושב, מדבר או עושה. אתה יהודי בגלל מה שאתה, בגלל עצם מהותך ● המאמר השבועי מאת הרב מנחם ברוד המתפרסם ב"שיחת השבוע" היום שבו התאחדנו
מעמד הר־סיני. היום שאיחד את כולנו (ציור: ברוך נחשון, חברון)
אתה יהודי לא בגלל מה שאתה מאמין, חושב, מדבר או עושה. אתה יהודי בגלל מה שאתה, בגלל עצם מהותך ● המאמר השבועי מאת הרב מנחם ברוד המתפרסם ב"שיחת השבוע" היום שבו התאחדנו
הוסף תגובה
0 תגובות