מערכת COL
|
יום י"ב אדר ה׳תשע״ג
22.02.2013
הלהיט החב"די כובש את העולם ● פרויקט פורים > וידאו
זה 'התגלה' בחתונה סטנדרטית בבני-ברק ומשם פשט לכל העולם. הניגון החב"די, המכונה "הניגון האבוד", הפך לשיר חובה בכל אירוע ● הניגון הולחן לפני כ-150 שנה כניגון דביקות איטי על שולחנו של כ"ק ה'צמח צדק' זי"ע – והתגלה בחתונה בני-ברקית כסוחף ומרקיד במיוחד ● מאז, הכל היסטוריה ● קבלו את הביצועים של אברהם פריד, מרדכי בן דוד, ברי וובר, מקהלת חסידי חב"ד, וגם: הניגון ב'טישים' של האדמו"רים מלעלוב ובישטנא ● מיוחד הניגון האבוד
![הלהיט החב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/02/5c2de5c7600ff_1546511815_news_main_gallery.jpg)
(צילומים: מתוך פרויקט הוידאו)
זה 'התגלה' בחתונה סטנדרטית בבני-ברק ומשם פשט לכל העולם. הניגון החב"די, המכונה "הניגון האבוד", הפך לשיר חובה בכל אירוע ● הניגון הולחן לפני כ-150 שנה כניגון דביקות איטי על שולחנו של כ"ק ה'צמח צדק' זי"ע – והתגלה בחתונה בני-ברקית כסוחף ומרקיד במיוחד ● מאז, הכל היסטוריה ● קבלו את הביצועים של אברהם פריד, מרדכי בן דוד, ברי וובר, מקהלת חסידי חב"ד, וגם: הניגון ב'טישים' של האדמו"רים מלעלוב ובישטנא ● מיוחד
הניגון האבוד
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/2818567_1989971.JPG)
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/6455805_5627209.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות