מערכת COL
|
יום ד' אב ה׳תש״ע
15.07.2010
הנער החב"די ששטף את 'החורבה' חוזר לסמטאות הבירה ● מיוחד
כנער בן 11 שנים, נשלח הגאון רבי שמעון אליטוב לשטוף את מרצפות ה'חורבה', כדי שאהבת התורה תיחקק בעצמותיו - עד שהרובע היהודי התרוקן מתושביו ● ערב יום חורבן ירושלים והמקדש, הוא חוזר עם אריה ארליך לביקור מלא געגועים אל הסמטאות, החצרות ודמויות ההוד של ירושלים בתפארתה ● COL מגיש את הכתבה במלואה באדיבות מגזין "משפחה" ● מיוחד לתצלום הכתבה
![הנער החב הנער החב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2010/07/5c2ccb54a7dbb_1546439508_news_main_gallery.jpg)
שער "משפחה" על רקע הדף הפותח של הכתבה, היום (עיבוד: COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות