מערכת COL
|
יום כ"ו תמוז ה׳תש״ע
08.07.2010
קראון הייטס: חברי הועד היוצא והנכנס התוועדו יחד
חברי ועד הקהל היוצא התכנסו ביום רביעי בערב, יממה לאחר פירסום התוצאות לחברי הוועד החדשים, בכדי לאחל לחברים החדשים: ר' זכי תמיר, ר' פישל ברונשטיין, ור' יוסי האקנר - הצלחה בתפקידם. חברי הועד החדש הודו לחברי הוועד היוצא על שירותם למען לקהילה, וכל הנוכחים הרימו "לחיים" לכבוד יום הולדתו של ר' פישל ברונשטיין לתמונות
![קראון הייטס: חברי הועד היוצא והנכנס התוועדו יחד קראון הייטס: חברי הועד היוצא והנכנס התוועדו יחד](https://col.org.il/files/uploads/crop/nf_E-02_173567_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות