מערכת COL
|
יום כ"ב תמוז ה׳תש״ע
04.07.2010
הזוג מאיר התארח בבית-חב"ד וחשף סיפורים מאחורי המצלמה
הזוג התקשורתי ידידיה וסיון מאיר ערכו הרצאה מיוחדת בביתו של שליח חב"ד בקיסריה, הרב חיים ליברמן ● השניים, שיתפו את קהל המשתתפים בחוויות מרתקות מעולם התקשורת; הלבטים, הפדיחות, היצירות, האכזבות ופנינים מאחורי הקלעים ● איך היתלה "העדה החרדית" בערוץ 2, מה מניע באמת את עולם התקשורת וממה יו"ר הכנסת התאכזב ● ואיך כל זה מתקשר לחב"ד ולמהפכה שהרבי חולל? ● COL מגיש את תצלום הכתבה שפורסמה ב"חדשות קיסריה" לתצלום הכתבה
![הזוג מאיר התארח בבית-חב הזוג מאיר התארח בבית-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2010/07/5c2cc9d3096ae_1546439123_news_main_gallery.jpg)
מאחורי הקלעים. ערוץ 2 (צילום ארכיון: COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות