מערכת COL
|
יום כ' תמוז ה׳תש״ע
02.07.2010
"כעצת רופא ידיד? אבל אין לי רופא ידיד" ● תוכנית מיוחדת, וידאו
שבוע טוב: COL מתכבד להגיש כמידי שבוע את התוכנית "מוצ"ש חי" עם הרב שמואל בוטמאן, מנהל 'צעירי-אגודת-חב"ד' המרכזית - לפרשת פנחס ול"שלושת השבועות" ● בפינת הסיפור השבועי: חסיד שקיבל תשובה "כעצת רופא ידיד", אבל לא מצא אחד שכזה. סוף מפתיע ● בתוכנית השבוע: הטו"ב הנעלם שיתגלה לעתיד והייחודיות בשנה זו, הרבי מלמד אותנו איך להסתכל על הגלות וה"גברא" וה"חפצא" בלימוד "צורת הבית" ● התוכנית "מוצ"ש חי" מוגשת מידי שבוע ב-COL מעל שנתיים - וזוכה לפופולריות בקרב גולשים מרחבי העולם לצפייה בוידאו
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2010/07/5c2cc9c485651_1546439108_news_main_gallery.jpg)
לצפייה בוידאו לחצו על כפתור ההפעלה או על האופצייה הנוספת:
לא מצליחים לצפות? לחצו כאן (להורדה)
אופצייה נוספת:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות