מערכת COL
|
יום י"א אייר ה׳תש״ע
25.04.2010
בכפר-חב"ד סיימו את המחזור ה-28 בספר הרמב"ם ● גלריית ענק
אמש, נערך בבית הכנסת "בית מנחם" סיום המחזור ה-28 בלימוד היומי ברמב"ם. החגיגה אורגנה על ידי ועד כפר-חב"ד, ובתיאום עם מטה הרמב"ם היומי שע"י צעירי אגודת חב"ד ● את המעמד פתח המשפיע הרב זאב קסלמן בפרקו של הרבי, והוא הונחה על ידי הרב ישראל שכנא דוברוסקין. רבו של כפר-חב"ד הרב מרדכי שמואל אשכנזי סיים את הרמב"ם ● עוד נשאו דברים: הרב בנימין קופרמן, הרב מרדכי מנשה לאופר, הרב שניאור זלמן גופין, והרב מיכאל טייב לגלריית תמונות
![בכפר-חב בכפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2010/04/5c2cba91292ec_1546435217_news_main_gallery.jpg)
(צילומים: ברלה שיינר, COL)
אמש, נערך בבית הכנסת "בית מנחם" סיום המחזור ה-28 בלימוד היומי ברמב"ם. החגיגה אורגנה על ידי ועד כפר-חב"ד, ובתיאום עם מטה הרמב"ם היומי שע"י צעירי אגודת חב"ד.
את המעמד פתח המשפיע הרב זאב קסלמן בפרקו של הרבי, והוא הונחה על ידי הרב ישראל שכנא דוברוסקין. רבו של כפר-חב"ד הרב מרדכי שמואל אשכנזי סיים את הרמב"ם.
עוד נשאו דברים: הרב בנימין קופרמן, הרב מרדכי מנשה לאופר, הרב שניאור זלמן גופין, והרב מיכאל טייב.
החגיגה נערכה במקביל למעמד המרכזי של סיום הרמב"ם שנערך על ציונו הקדוש של הרמב"ם בטבריה.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות