מערכת COL
|
יום י"ד אב ה׳תשס״ט
04.08.2009
אחרי 40 שנה: האחים פיאמנטה שוב יחד, בישראל ● וידאו
חוזרים להופיע: בין שלל הזמרים שעלו אמש (שני) על הבמה בשמחת בר-המצווה לבנו של מנדי ג'רופי, בלטו האחים אבי ויוסי פיאמנטה שלראשונה, אחרי 40 שנה, מופיעים יחד בישראל ● כזכור, כפי שדווח ב-COL, הגיטריסט העולמי יוסי פיאמנטה החליט לעשות 'עליה' מניו-יורק לישראל, בכדי לסייע לאביו הקשיש בתל-אביב ● ושוב, כמו לפני 40 שנה, יוסי עלה לבמה עם הגיטרה, אבי עלה עם החליל-צד ויחד, הרימו מופע מוזיקלי מרתק ● COL היה שם כדי לתעד בואו לצפות ● תם עידן. יוסי פיאמנטה עובר לישראל: COL במחווה מוסיקלית
![אחרי 40 שנה: האחים פיאמנטה שוב יחד, בישראל ● וידאו אחרי 40 שנה: האחים פיאמנטה שוב יחד, בישראל ● וידאו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2009/08/5c2c719b1161d_1546416539_news_main_gallery.jpg)
האחים המזמרים. מימין: אבי ויוסי פיאמנטה בהדר-דימול, אמש ● צילום וידאו: COL
לצפייה לחצו על כפתור ההפעלה:
לא מצליחים לצפות? לחצו כאן (להורדה)
לא מצליחים לצפות? לחצו כאן (להורדה)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות