מערכת COL
|
יום י"ג אב ה׳תשס״ט
03.08.2009
החיזור אחר "הקול היהודי" עובר בחנות פיצה ● גלריה
ראש-העיר היהודי של ניו-יורק, מייקל בלומברג, פותח במסע הבחירות לראשות העיר. בלומברג, מקווה בפעם השלישית בחייו, לכבוש את ראשות העיר. את מסע החיזור אחר "הקול היהודי", הוא פתח בחנות פיצה של חסיד חב"ד הממוקמת בערי הנופש בניו-יורק, שם שוהים בימים אלה רבבות חרדים. צלם COL בניו-יורק התלווה ל'מסע הפיצה' של ראש-העיר כך זה נראה
![החיזור אחר החיזור אחר](https://col.org.il/files/uploads/crop/2009/08/5c2c70bca7609_1546416316_news_main_gallery.jpg)
ראש-העיר טועם את "הפיצה החב"דית" בניו-יורק, השבוע ● צילום: COLlive
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות