מערכת COL
|
יום כ"ז תמוז ה׳תשס״ט
19.07.2009
ילדים ליטאים עשו כיף בכפר-חב"ד ● גלריה
כפר השעשועים הגדול בכפר-חב"ד מביא אליו מידי יום מאות ילדים חרדים מרחבי הארץ. כפר השעשועים מנוהל על-ידי שמוליק אוירכמן ובסיועו של ועד כפר-חב"ד בראשות ר' בנימין ליפשיץ. בסוף-השבוע הצטרף צלם COL ברלה שיינר לקבוצת ילדים שביקרה בכפר השעשועים ותיעד את חוויותיהם בגלריה נרחבת לצפייה בגלריה
![ילדים ליטאים עשו כיף בכפר-חב ילדים ליטאים עשו כיף בכפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2009/07/5c2c6ce27e8c5_1546415330_news_main_gallery.jpg)
(צילום: ברלה שיינר, COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות