מערכת COL
|
יום כ"ז תמוז ה׳תשס״ט
19.07.2009
באמצע ההתוועדות: ר' זלמן החליט לבקר את ר' מאיר ● גלריה
בעיצומה של השבת, תוך-כדי ההתוועדות שנערכה בישיבת 'תומכי-תמימים' המרכזית בכפר-חב"ד, החליט המשפיע הרב שניאור-זלמן גופין, לצאת יחד עם תלמידי הישיבה, לבקר את ר' מאיר פרידמן ששוחרר מבית-הרפואה לביתו לשבת ● ר' מאיר, שבמשך שנים היה משתתף בתדירות בהתוועדות עם ר' זלמן, הופתע מאוד מהביקור ● ר' זלמן המשיך את ההתוועדות בביתו והיא נמשכה עד לאחר צאת-השבת, אז הספיק צלם COL לתעד את המאורע המרגש לגלריית תמונות
![באמצע ההתוועדות: ר' זלמן החליט לבקר את ר' מאיר ● גלריה באמצע ההתוועדות: ר' זלמן החליט לבקר את ר' מאיר ● גלריה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2009/07/5c2c6cda0c71f_1546415322_news_main_gallery.jpg)
מימין: ר' זלמן גופין ור' מאיר פרידמן (עם צמיד בית-הרפואה), הלילה ● צילום: יוסף ווגובסקי, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות