מערכת COL
|
יום י"ח תמוז ה׳תשס״ט
10.07.2009
הפצועים רקדו עם ספר-התורה מכיסאות הגלגלים ● גלריה
ארוע מרגש ורב רושם של הכנסת ספר-תורה לזכות ולרפואת פצועי 'עופרת יצוקה' נערך אמש במחלקת השיקום של בית-הרפואה שיבא תל-השומר. במהלך שעות ארוכות רקדו הסגל הרפואי, החולים והפצועים עם ספר-התורה. כמעט ולא נותרו עיניים יבשות בקהל, בשעה שלוחמי צה"ל רקדו עם ספר-התורה מתוך כסאות הגלגלים. לארוע קדמה תהלוכה גדולה שסבבה ברחבי בית-הרפואה, בהשתתפות סגל מנהלי המחלקות והפרופסורה של בית-הרפואה. יצויין כי ממש בימים אלו השתחרר מהמחלקה בן למשפחה חב"דית שנפצע קשה במהלך 'עופרת יצוקה' לגלריית תמונות
![הפצועים רקדו עם ספר-התורה מכיסאות הגלגלים ● גלריה הפצועים רקדו עם ספר-התורה מכיסאות הגלגלים ● גלריה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2009/07/5c2c6b6a26db2_1546414954_news_main_gallery.jpg)
(צילום: יעקב נחומי)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות