מערכת COL
|
יום ב' תמוז ה׳תשס״ט
24.06.2009
תושבי כפר-חב"ד התוועדו עם השליח למיניסוטה ● תמונות
שליח הרבי למיניסוטה, הרב משה פלער, התוועד אמש (שלישי) עם תושבי כפר-חב"ד בבית 'אגודת-חסידי-חב"ד' - 770 בכפר. ההתוועדות נערכה לקראת יום ההילולא ה-15 של הרבי שיחול ביום חמישי הקרוב. במהלך ההתוועדות המרתקת, חשף הרב פלער סיפורים נדירים ושביבים היסטוריים מהרבי. ההתוועדות נמשכה עד השעות הקטנות של הלילה. צלם COL האזין ותיעד לתמונות נוספות
![תושבי כפר-חב תושבי כפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2009/06/5c2c66c1e32ec_1546413761_news_main_gallery.jpg)
(צילום: ברלה שיינר, COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות