מערכת COL
|
יום כ"ה ניסן ה׳תשס״ט
19.04.2009
ערוץ 2 על המחווה של צעירי-חב"ד לחיילים הפצועים ● וידאו
בתוכנית "6 עם עודד בן עמי", המשודרת בערוץ 2, התארחו הערב (ראשון) שני חיילים שהשתתפו במסע הקסום של צעירי-חב"ד לאתר הסקי באספן קולורדו שבארה"ב, בסיוע השליח במקום הרב מענדל מינץ. החיילים, דובי גניש וכפיר לוי, שנפצעו בעזה ובלבנון, סיפרו על החוויה הגדולה ועל התרומה הגדולה במסע שהעניקו להם צעירי-חב"ד בישראל. לשידור הצטרף הרב מנחם קוטנר, מנהל המחלקה של צעירי-חב"ד למען נפגעי הטרור, שעמד בראש ארגון המסע לצפייה ● מצוייני צה"ל חזרו נרגשים מהסקי באספן ● תמונות ● היום ב'ידיעות': המחווה של צעירי-חב"ד לחיילים הפצועים
![ערוץ 2 על המחווה של צעירי-חב ערוץ 2 על המחווה של צעירי-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2009/04/5c2c56be32320_1546409662_news_main_gallery.jpg)
לצפייה בוידאו לחצו על כפתור ההפעלה או על האופצייה הנוספת:
לא מצליחים לצפות? לחצו כאן
Untitled from COL.org.il on Vimeo.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות