מערכת COL
|
יום כ' ניסן ה׳תשס״ט
14.04.2009
תקדים: רבני בתי-הכנסת באילת יתוועדו בסעודת משיח
לא פעם, מבקשים השלוחים לקיים "סעודות משיח" במספר בתי-כנסת והם נתקלים במחסור בכוח-אדם. לפעמים הם נתקלים בסירוב או בחוסר-עניין מצד רבני בתי-הכנסת השונים. בבית-חב"ד באילת, הגה השליח הרב שמעון אייזנבך רעיון כיצד להתגבר על הקשיים הללו. הוא פרסם מודעות ענק ב-30 בתי הכנסת שבעירו ובהם מתבקש הקהל להשתתף ב"סעודת משיח", כשהדובר שיעורר את הנוכחים בענייני גאולה ומשיח הוא רב בית-הכנסת בכבודו ובעצמו לתצלום
![תקדים: רבני בתי-הכנסת באילת יתוועדו בסעודת משיח תקדים: רבני בתי-הכנסת באילת יתוועדו בסעודת משיח](https://col.org.il/files/uploads/crop/2009/04/5c2c559b786d5_1546409371_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות