מערכת COL
|
יום א' טבת ה׳תשס״ט
28.12.2008
במלאות ה'שלושים': שיר חדש לזכר הנרצחים ● להאזנה
לקראת ה'שלושים' של הקדושים מבית-חב"ד במומביי, הזמר ר' לוי רסקין הלחין שיר מרגש לזכרם. "יש בלחן עצוב וכואב מחד ומשהו מבטיח ומעודד מאידך", הוא אומר ■ כזכור, לפני מספר חודשים נחשף כשרונו של רסקין ב-COL, לאחר פרסום לחן מיוחד לקראת הימים הנוראים. הלחן קיבל אלפי צפיות ותגובות רבות ■ מילות השיר החדש: "הנאהבים והנעימים בחייהם, ובמותם לא נפרדו. מנשרים קלו, ומאריות גברו, לעשות רצון קונם וחפץ צורם. יזכרם אלוקינו לטובה, עם שאר צדיקי עולם, וינקום נקמת דם.." להאזנה
![במלאות ה'שלושים': שיר חדש לזכר הנרצחים ● להאזנה במלאות ה'שלושים': שיר חדש לזכר הנרצחים ● להאזנה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/12/5c2c2feea09c8_1546399726_news_main_gallery.jpg)
לחן, עיבוד וביצוע: לוי רסקין
הקלטה: שמעון ביטון, סטודיו 'הצליל', צפת
להאזנה לחצו על כפתור ההפעלה, או באופצייה הנוספת:
● לא מצליחים להאזין? לחצו כאן
שיר קודם:
● "פתח לנו שער, בעת נעילת שער"
הקלטה: שמעון ביטון, סטודיו 'הצליל', צפת
להאזנה לחצו על כפתור ההפעלה, או באופצייה הנוספת:
● לא מצליחים להאזין?
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
● "פתח לנו שער, בעת נעילת שער"
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות