מערכת COL
|
יום ט"ו חשוון ה׳תשס״ט
13.11.2008
האדמו"ר מסאטמר נפגש עם הרב לנדא ● תמונות
פגישה מעניינת נערכה הבוקר (חמישי) בין האדמו"ר מסאטמר והרב משה-יהודה-לייב לנדא, אב"ד בני-ברק. האדמו"ר הגיע אתמול (רביעי) לביקור מיוחד בישראל, כשהוא מלווה בקבוצת חסידים שהגיעה מניו-יורק. הפגישה נערכה בלשכתו של הרב לנדא בבניין בית-המדרש ברחוב יחזקאל ובמהלכה שוחחו זמן רב בדברי תורה לתמונות
(צילום: יהודה פרקוביץ')
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות