מערכת COL
|
יום כ"ו תשרי ה׳תשס״ט
25.10.2008
'היו ימים' - בכפר חב"ד
לו לחפץ הזה (שהיה תלוי על חוט ברזל) היו אוזניים ויכול היה לספר את מה שהתרחש סביבו, היינו זוכים לשמוע 'חזרה' מהרבה התוועדויות חסידיות עם טובי המשפיעים. נשאלת השאלה ? היכן היה תלוי החפץ הזה בשנים הראשונות של יסוד כפר-חב"ד ומה טיבו ? תספר לנו באמצעות מערכת התגובות לתמונות נוספות ותגובות ענתיקות עם סיפור:על 'סיפוני סודה' שמעתם?
!['היו ימים' - בכפר חב 'היו ימים' - בכפר חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/10/5c2c182d27400_1546393645_news_main_gallery.jpg)
(ארכיון: שמואל בן צבי)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות