מערכת COL
|
יום ו' תשרי ה׳תשס״ט
05.10.2008
בית-חב"ד, אומן
הצלם ישראל ברדוגו החליט לעשות את ראש-השנה דווקא באומן, יחד עם רבבות חסידי ברסלב. בעיירה הציורית לא בדיוק שמעו על חיבור לאינטרנט, מה שגרם לברדוגו לשגר תמונות ל-COL באיחור לא קטן. בין התמונות הופתענו לראות מאהל עם הכיתוב "בית-חב"ד", למרות שלא ממש מצאנו אותו ברשימת ה'מרכז-לענייני-חינוך'. על-פי הדיווחים משם, 7 בחורים קיימו שם מערך פעילות חב"די בין רבבות הברסלים. צפו בגלריה משעשעת במיוחד מאומן לצפייה בגלריה לקריאת הכתבה בתרגום מלא לאנגלית: לחצו כאן
![בית-חב בית-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/10/5c2c0f6a9ea33_1546391402_news_main_gallery.jpg)
(צילום: ישראל ברדוגו)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות