מערכת COL
|
יום י"ד אלול ה׳תשס״ח
14.09.2008
בפעם ה-15: משאית נתקעה ב"בור המועד"
בפעם ה-15 בשנה זו, נפלה בצהריים (ראשון) משאית תובלה הנושאת מטען חורג לתוך בור - הנמצא בצד הכביש שפונה לכיוון 'בית רבקה' (כפר-חב"ד ב'). למשאית נגרם נזק רב. "לא רואים את הבור כשפונים לכיוון 'בית-רבקה'. זה ממש מסוכן וגם להולכי רגל", אמר נהג המשאית בעצבנות לתמונות נוספות
![בפעם ה-15: משאית נתקעה ב בפעם ה-15: משאית נתקעה ב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/09/5c2c066041a11_1546389088_news_main_gallery.jpg)
בור מועד (צילום: יוסי רייכמן, COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות