מערכת COL
|
יום כ"ח אב ה׳תשס״ח
29.08.2008
גם בערב שבת: הגנבים לא נחים
מי שחשב שבערב שבת הגנבים קצת נחים, טעה. בערב שבת האחרונה הבחין ר' שלמה ליפשיץ, המנהל משחטת בשר במרכז הכפר, ברכב חשוד המעמיס משטחים ריקים. הוא הזעיק את בנו ר' בנימין ליפשיץ יו"ר הוועד, ויחד עמו הגיעו קבוצת מתנדבי השמירה. לאחר תחקור קצר, התברר שאותה חבורה לא חדשה כאן וכי בתקופה האחרונה נעלמו עשרות משטחים. COL כמובן היה שם לתמונות נוספות
![גם בערב שבת: הגנבים לא נחים גם בערב שבת: הגנבים לא נחים](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2c01e148bd6_1546387937_news_main_gallery.jpg)
(צילום: יוסי רייכמן, COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות